Február 29.-én újabb desztinációs bemutatkozó túrát szervezett szakmai szövetségünk.
A túrán 25 tagunk és két vendégünk vett részt a Budapest Gazdasági Egyetem Turizmus Tanszékéről.
A program elemei voltak:
Köszönjük a remek programot és kiváló szervezést Sarlós Katinak!