Február 29.-én újabb desztinációs bemutatkozó túrát szervezett szakmai szövetségünk.

A túrán 25 tagunk és két vendégünk vett részt a Budapest Gazdasági Egyetem Turizmus Tanszékéről.

A program elemei voltak:

Köszönjük a remek programot és kiváló szervezést Sarlós Katinak!